Forum Medicus Veterinarius Strona Główna Medicus Veterinarius

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Świeżo po stażu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tetley
Gość

PostWysłany: 04 Gru 2016, 01:18    Temat postu: Świeżo po stażu Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim.
Jestem świeżak po studiach. Za miesiąc kończy mi się staż w jednym z gabinetów zajmującym się leczeniem drobiu, głównie indyki.
Jak już wspomniałem kończy mi się niedługo staż i będę musiał zgłosić się do mojego szefa w celu negocjacji umowy, mógłby mi ktoś z was doradzić czym się kierować i jak dobrać odpowiednią pensje? Jestem zadowolony z tej pracy, robię bardzo dużo nadgodzin, mimo że nie są one płatne, chce się wykazać i po prostu lubię to robić, mam dobry kontakt z klientami, ludzie są zadowoleni i ja również. Jednak nie chce robić tego wszystkiego jako wolontariusz tylko chcialbym żeby mi za to płacili ale nie mam żadnego porownania, gdyż jest to mój pierwszy staż w takim gabinecie, nie mam z kim o tym porozmawiać i nie mam nikogo kto mógłby mnie jakoś nakierować na dobry tor.
Czy ktoś z was mógłby mi doradzić czym się kierować? Jak podejść w ogóle do tej sprawy? Albo po prostu podzielić się swoim doświadczeniem. Zapraszam do dyskusji.
Dziękuję za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 05 Gru 2016, 01:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 koła na rękę (plus procent od) na "dzińdybry", albo idź na swoje - bazę klientów już masz.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 30 Gru 2016, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedz do USA , tu to jedna wielka sitwa
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 30 Gru 2016, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po drugie nikt Ci tu nie pomoże bo forumowicze to wyzyskiwacze kapitaliści Very Happy a po trzecie czasy stażu mają baaaaaaaaaaaaaaardzo dawno za sobą.
4 tys nie dostaniesz , wyznaczeń też nie dostaniesz i tyle w tym temacie. Najwyżej" kopa " od izbowego kacyka bądz inspektora farmaceutycznego(najczęściej w dwójcy jedynej)
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 31 Gru 2016, 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Very Happy a po trzecie czasy stażu mają baaaaaaaaaaaaaaardzo dawno za sobą.

Nim mrugniesz okiem, a Ciebie też to dotknie i wtedy przestaniesz się głupawo uśmiechać.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 31 Gru 2016, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiech był do kapitalistów,a czy głupawy to kwestia gustu.
Nie zmienia to faktu że weteryniarnia to bagno
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach