Forum Medicus Veterinarius Strona Główna Medicus Veterinarius

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cennik
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojciech Budzyk

PostWysłany: 01 Lut 2011, 07:38    Temat postu: cennik Odpowiedz z cytatem

Radzę przeczytać nowy projekt nowelizacji Ustawy o Inspekcji na stronach "ministerstwa Evil or Very Mad rolnictwa". I co WY na to????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M Szczery

PostWysłany: 01 Lut 2011, 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak oni to policzyli? i kto będzie badał w rzeźni w "chłodzie i smrodzie" często nocą za takie pieniądze?
DĄBROWSKI

PostWysłany: 01 Lut 2011, 08:54    Temat postu: NIESPODZIANKA - pierwsza z niespodzianek .... Odpowiedz z cytatem

Panowie prezesi - dla solidarnych z reżimem - http://bip.minrol.gov.pl/DesktopModules/Announcement/ViewAnnouncement.aspx?ModuleID=1507&TabOrgID=1414&LangId=0&AnnouncementId=14224&ModulePositionId=2098 osoba odpowiedzialna za projekt ; http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JWHoowqobCUJ:www.goldenline.pl/magdalena-bartosinska+Magdalena+Bartosi%C5%84ska&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&source=www.google.pl

Ostatnio zmieniony przez DĄBROWSKI dnia 01 Lut 2011, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
M Szczery

PostWysłany: 01 Lut 2011, 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz chyba także Koledzy "od mięsa" nie będą mieli kłopotu z podjęciem decyzji co do protestu.
Włodek Szczerbiak
Administrator

PostWysłany: 01 Lut 2011, 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się nie obudzili!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andrzej Wolańczyk

PostWysłany: 01 Lut 2011, 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zaczął się wyścig szczurów. A sprawa klepnięta bo jest po konsultacjach społecznych. Pod tym projektem napisano, że Medicus też go konsultował. Na zjeździe wyraźnie mówiłem, że nie wolno niczego podpisywać do czasu osiągnięcia zamierzonego celu. No cóż doświadczenie jakie wyniosłem z Solidarności nie przydało się wcale. Szkoda.
Zbigniew Kowalski

PostWysłany: 01 Lut 2011, 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekt dopiero zostanie skonsultowany....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Andrzej Wolańczyk

PostWysłany: 01 Lut 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zostanie ..... . Polska to dziwny Kraj.
Szymon Moniuszko

PostWysłany: 01 Lut 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie, sympatycznie. Już pędzę złożyć wniosek o wyznaczenie i za złotówkę od sztuki zaocznie mogę pobierać aujeszkozę, ebb na terenie całego kraju.

Dość zabawny jest służbowy nakaz pracy w nadgodzinach dla "cywilnej" bez prawa do odbioru nadgodzin. Proponuję ustanowić nowy konkurs: kto przebada mniej półtusz i ośrodków w 12 godzinnym dniu pracy w myśl postsocjalistycznej zasady "oni udają, że nam płacą - my udajemy, że pracujemy".

Rzekł onegdaj Czesław Miłosz: "Jest taka granica cierpienia za którą się uśmiech pogodny zaczyna."
Tymże pogodnym uśmiechem witam nową przyszłość
Very Happy

P.S. Konsultacje społeczne minrolu to była, jest i będzie fikcja. Poza tym "siła złego na jednego", co rzeknie krajówka w tym temacie to przecież jasne.
Włodek Szczerbiak
Administrator

PostWysłany: 01 Lut 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, co rzeknie Krajówka to wielkie jest pytanie. Wczoraj odbyła się w Warszawie któraś z Komisji Krajówki i Prezes słowem nie wspomniał o projekcie.
Minister Sawicki łamie ustalenia negocjacyjne jedno za drugim, idzie do przodu niczym czołg. Podoba mi się Jego siła perswazji i zniewalający weterynarię urok osobisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stefan Maciejewski

PostWysłany: 01 Lut 2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem że mięsiarze się przyłączą ? Pisałem.Danie tak długiego czasu przeciwnikowi rodzi kłopoty.No i urodziło.Strajk przed świętami dawno rozwiązałby nasze problemy.Ostateczny termin to był 7 styczeń.No cóż szkoda walka będzie trudniejsza.
Powrót do góry
Andrzej Wolańczyk

PostWysłany: 01 Lut 2011, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba czas pojechać w Lasy Parczewskie i wykopać tatowego stena z partyzantki Mr. Green
Aleksander B.

PostWysłany: 01 Lut 2011, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyraźnie jest napisane , że konsultacji społecznych nie będzie .

No to w ładne bagienko Jakubowski wszystkich wsadził po szyje .
Jedno mi się podoba . Nareszcie skończy się korupcja na etapie powiatowego . Koniec z rozdawnictwem co lepszych kasków kolesiom oczywista za odpowiednia gratyfikacją . Koniec starego porzekadła , kto smaruje ten jedzie . Moje wystąpienia w Sejmie na różnych komisjach nareszcie doczekały się realizacji . Nareszcie nastąpi normalność i nie trzeba będzie kłaniać się w pas powiatowemu . Teraz to on będzie w biedzie bo musi wszystko zrobić leg artis .
Ja proponowałem bardziej łagodne rozwiązanie problemu z wyznaczeniami bez całej degręgolady z ustawą o zamówieniach publicznych , to byłem wyzwany od najgorszych ,że coś mi się nie podoba .

Panowie można to było załatwić w sposób bardzo delikatny w trybie instrukcji Głównego Lekarza , ale był opór materii i brak woli politycznej .

Uważam , że raczej jest już po obiedzie i wiele się nie da zrobić sprawy nabrały swego tępa i jest pozamiatane .

Jest jeszcze jedno wyście 27 lutego NADZWYCZAJNY ZJAZD KRAJOWEJ RADY MUSI OGŁOSIĆ STRAJK GENERALNY Z DNIEM 1-GO MARCA .

Oczywista postulaty strajkowe muszą być jasno sprecyzowane a dyscyplina strajkowa w 100 % . Wystarczy 10 dni strajku i jest pozamiatane . Sawicki , Związek i paru innych dupków przejdą do historii , my otrzymamy godny cennik , inspekcja podwyżki , koniec z rozwalaniem struktur IW .

Ale jest małe ale , czy naszych przedstawicieli będzie stać na taki krok , czy zdrajców znów nie będzie więcej niż uczciwych i sprawiedliwych .
Powrót do góry
Artur Różycki

PostWysłany: 01 Lut 2011, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stanie się.
Jakie to proste i czytelne dla Ministerstwa ponad 30 milionów oszczędności ,nie będziemy mieli kontrargumentu.
Ciekaw jestem co teraz powie Pan Jakubowski bo już nie jest dla Mnie Prezesem?
Teraz koledzy badający w rzeźniach zrozumieją że protest też ich dotyczył.
Zrozumieją też pracownicy inspektoratów jak będą w godzinach pracy pobierać próby.
Tylko strajk generalny może nas uratować!
Zanim wejdą w życie te przepisy!
Czarno to widzę.
A jeszcze ten a'la przetarg przy wyznaczaniu.
Już widzę jak będziemy sobie skakać do gardeł i obniżać i tak niskie ceny byle tylko zarobić na chleb.
Welcome to the jungle.!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
M Szczery

PostWysłany: 01 Lut 2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni jeszcze nie zrozumieli że osadzenie rzeźni pracownikami etatowymi wymaga od 1,5 do 2 krotnego zwiększenia liczby zatrudnionych, bo urlopy, choroby, ubój trwa często kilkanaście godzin, ubrania itp. dlatego to nie będzie taniej lecz drożej i to jest argument.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach