Forum Medicus Veterinarius Strona Główna Medicus Veterinarius

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

umowy z gminami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł Henryk Łój

PostWysłany: 01 Lut 2013, 18:37    Temat postu: umowy z gminami Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Państwa podpisywał "umowę z gminą" na opiekę nad zwierzętami biorącymi udział w wypadkach... . Chodzi mi o to, co wchodziło w skład takiej umowy. Także to, na jakie wartości oceniane były poszczególne działania. Nie co byśmy chcieli, tylko rzeczywiste kwoty na jakie opiewała dana umowa.
Dziwi mnie fakt, że każda gmina podpisuje taką umowę a o powyższej mogę porozmawiać tylko z kolegą. Każdy inny udaje że nie podpisuje lub go to nie interesuje. A tam leżą pieniądze tylko iść wspólnym frontem.
Funkcja "IZBY".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleksander B.

PostWysłany: 01 Lut 2013, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo ci co podpisali takowe umowy w ubiegłym roku generalnie się na tym mocno zawiedli .
Powód był jeden ostra konkurencja w przetargach i tak Koledzy zaniżyli ceny , że odechciało im się wszystkiego .
Prawie zawsze musieli wykonywać te czynności w dni wolne od pracy lub w późnych godzinach nocnych .
Majątku na tym nie zrobili ale co sobie adrenaliny napędzili to ich brocha .
Generalnie nie da się zrobić na tym kasiory , ponieważ gmina ma ten cel w skali roku planuje wydatki na poziomie dwu lub trzech tysięcy złotych i za takie marne pieniądze chce mieć problem z głowy .
Ja osobiście nie nie starałem się o takie intratne zleconko bo wiem czym to pachnie .
Powrót do góry
Piotr Kałużny

PostWysłany: 02 Lut 2013, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej gminie ogłoszono "przetarg". Sami mielismy określić cenę za jedną interwencję nie wiedząc na czym ona będzie polegała (wygrywa najtańszy). Należy być w gotowości 24 h przez 7 dni w tygodniu cały rok.
"Przegrałem" bo nie mogłem się zgodzić na stałą stawkę za różne czynności (od "betamoxu" po interwencje chirurgiczne)
Nie jestem też w stanie "czuwać" przez cały rok.
Jeden z kolegów te warunki zaakceptował i umowę podpisał.

Zorganizowałem do współpracy kilku kolegów, ale gmina nie wyraziła na to zgody.
Powrót do góry
Incognito

PostWysłany: 19 Maj 2013, 14:49    Temat postu: Anonimowa "twórczość literacka" Odpowiedz z cytatem

- Melduj Kubek!
- Ej, Piotr:

Ostatnio zmieniony przez Incognito dnia 28 Lut 2017, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Paweł Henryk Łój

PostWysłany: 20 Maj 2013, 08:59    Temat postu: ! Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się spodobało.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Medicus Veterinarius Strona Główna -> Forum główne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach